Gmina Karnice oraz strażacy OSP pomagają seniorom w dotarciu na szczepienia przeciw wirusowi SARS-CoV-2. Potrzebę transportu można zgłosić w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 15.00 pod numerem telefonu 785 600 577. 

148570370

W związku z ogólnopolską akcją szczepień przeciw wirusowi SARS-CoV-2 Gmina Karnice we współpracy z jednostkami ochrony przeciwpożarowej pomaga mieszkańcom w dotarciu do punktów szczepień. Dzięki akcji osobom niepełnosprawnym, posiadającym aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oraz mającym obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu na szczepienia zapewniany jest transport. Takiego wsparcia udzielali ostatnio strażacy z OSP Cerkwica, którzy pomogli w transporcie seniorów z Cerkwicy, czyli miejsca zamieszkania do Karnic, gdzie odbywają się szczepienia.

Zgłoszenia potrzeby zapewnienia transportu do punktu szczepień oraz informacje na ten temat można uzyskać w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 15.00 w Urzędzie Gminy Karnice pod numerem telefonu 785 600 577. Osoby zgłaszające potrzebę transportu muszą być już zarejestrowane do szczepienia.

karnickie.info