W naszym cyklu, w którym prezentujemy zdolne tancerki z Gminy Karnice z ogromną pasją dziś przedstawiamy Wiktorię Kłobucką. Wiktoria podczas ostatnich Mistrzostw Polski wspólnie z koleżankami z formacji Reactive zdobyła III miejsce w kategorii formacje juniorzy Urban Street Dance.

401489673853420

Mieszka w Ciećmierzu i na pozór jest zwykłą nastolatką. Od kilku lat interesuje się tańcem, a realizacja tej pasji sprawia, że czuje się spełniona i szczęśliwa. Mowa o kolejnej zdolnej tancerce z terenu naszej gminy Wiktorii Kłobuckiej. Profesjonalne treningi w szkole tańca w Gryficach rozpoczęła we wrześniu 2019 roku. Zaczynała wraz z grupą Active i to właśnie w jej składzie pierwszy raz wystąpiła przed publicznością w pokazie mikołajkowym. Każda godzina spędzona na sali treningowej upewniała nastolatkę w tym, że taniec to jest właśnie to co kocha robić.

Trenerzy Szkoły Tańca i Sportu Perfect w Gryficach dość szybko zauważyli jej potencjał i Wiktoria awansowała stając się jednym z ogniw formacji Reactive. „Cieszę się, że dostałam szansę dołączenia do tej grupy. Dzięki niej zawarłam nowe znajomości i przyjaźnie, a dobre kontakty z dziewczynami przekładają się na nasze zgranie w tańcu. Chciałabym podziękować moim trenerom za to, że zauważyli we mnie potencjał i przenieśli mnie do Reactive. Mam wielkie szczęście, że trafiłam na takich trenerów.” – opowiada Wiktoria.

Z formacją Reactive nastolatka początkowo występowała w lokalnych pokazach, ale z pewnością najważniejszym wydarzeniem, w którym wzięła udział były Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Jeleniej Górze. Przed występem Wiktoria bardzo ciężko i sumiennie trenowała, by zaprezentować się jak najlepiej. Dzięki temu jako solistka wytańczyła ćwierćfinał, a wraz z formacją Reactive zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Polski. Były to pierwsze taneczne zawody Wiktorii Kłobuckiej, z których wróciła z ogromnym sukcesem.

Obecnie nastolatka sumiennie przygotowuje się  do Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Let’s Dance” w Obornikach koło Poznania, który odbędzie się już pod koniec marca. Wiktorii życzymy spełnienia tanecznych marzeń oraz  tego, aby każdy udział w zawodach przekładał się na sukces.

65677364293343181634016275405063001

karnickie.info