Hity Edyty to nazwa nowego sklepu w Karnicach. Oferuje on różnorodną gamę produktów głównie z szeroko rozumianej branży odzieżowej. Artykuły z oferty można nabyć również poprzez stronę sklepu na facebooku.

IMG_3457

  W Karnicach został otwarty nowy sklep wielobranżowy Hity Edyty. Asortyment produktów jest bardzo szeroki. W sklepie możemy nabyć m.in. odzież, bieliznę, buty czy torebki. Gama produktów jest różnorodna. Na przykład oferowana jest odzież nowa i używana. Dotychczas właścicielka sklepu Pani Edyta Gortych-Kurek prowadziła swoją działalność opierając się na sprzedaży internetowej i wysyłkowej. W związku z tym, że towarów przybywało zrodził się pomysł sprzedaży również w formie stacjonarnej.

  „Nie wszyscy mają dostęp i korzystają z mediów społecznościowych jak facebook, gdzie prowadzę transmisję. Pomyślałam dlatego, że otworzenie stacjonarnego sklepu będzie dobrym rozwiązaniem. W mojej ofercie znajdują się rzezy nowe i używane. Jeśli klientki są zainteresowane danym towarem, zamawiam na specjalne zamówienie. Mimo sprzedaży stacjonarnej, dalej będą odbywały się dotychczasowe transmisje. Zapraszam do obserwowania strony na facebooku „Nowe i używane Hity Edyty” – powiedziała dla Karnickiego.info Pani Edyta Gortych-Kurek.

Pani Edyta serdecznie zaprasza do sklepu w godzinach:

Poniedziałki 10.00 -17.00

Wtorek – sobota 14.00 – 17.30

oraz na transmisje internetowe w godz. 11.00 – 13.00 i od 18.00 – 20.00.

IMG_3448IMG_3442IMG_3430IMG_3428

karnickie.info