Wioska Artystyczna Janowo i Gminny Klub Kultury w Karnicach zapraszają na spektakle muzyczne Ta joj! Ta Lwów” w Teatrze Małomiasteczkowym w Karnicach. Spektakle odbędą się 29 i 30 lipca 2022 r. o godzinie 18:45 w Gminnym Klubie Kultury.

  Już w najbliższy weekend 29 i 30 lipca o godz. 18:45 na deskach teatru małomiasteczkowego  wystąpi Anna Dijuk-Bujok. Spektakl oparty na tradycyjnych piosenkach kapel lwowskich. Łączy w sobie zabawne scenki i monologi baciarów oraz piękne piosenki znane z komedii romantycznych o Lwowie z okresu międzywojennego. Humor i wzruszenie to nieodłączne atrybuty poczciwych i gapowatych baciarów. A wszystko przeplatane piosenkami wykonywanymi przez Annę Dijuk-Bujok.

  Spektakl oderwie widza od rzeczywistości i przeniesie w świat, w którym wszystko zawsze kończy się wspaniale. Urocze piosenki, zabawne monologi i scenki to gatunki, których w dobie reklam i szybkich newsów już nie ma. A jednak są artyści, którzy wracają do tego pełnego uroku materiału.

  Anna Dijuk-Bujok – jest aktorką, wokalistką, instruktorką, reżyserką oraz choreografką. Posiada dyplom Aktora Dramatu oraz Szkoły Wokalno-Aktorskiej Krakowie. Jest wykładowcą piosenki w Szkole Aktorskiej SPOT w Krakowie i laureatką Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Musicalowej 2018. W 2019 roku otrzymała nagrodę Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej „Osobowość Roku”. Zagrała w wielu filmach fabularnych oraz serialach (m.in.„Bezmiar sprawiedliwości” reż. W.Saniewski, „Skorumpowani” reż. J.Żamojda, „M jak Miłość”, „Fala Zbrodni”, „Przeznaczenie”).

Bilety na spektakl dostępne na stronie: http://janowo.art/event/anna-dijuk-bujok-ta-joj-ta-lwow-2/?fbclid=IwAR0YPjlWMof0kaqorxTUDPzMk_lpLFkbWuib4UgWwui6uIO8_jU4BSg_fMw oraz przed spektaklem w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach.

karnickie.info