SPZZOZ w Gryficach zaprasza do udziału w Akademii Zdrowia Psychicznego. Warsztaty odbędą się na dziennym oddziale psychiatrycznym gryfickiego szpitala. Dowiecie się m.in. jak radzić sobie ze stresem i e-uzależnieniami.

  Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach zaprasza do wzięcia udziału w „Akademii Zdrowia Psychicznego”. Warsztaty organizowane są na dziennym oddziale psychiatrycznym gryfickiego szpitala przy ul. Niechorskiej 27. Cykl Akademii zaplanowany jest na 7 spotkań w terminie od 18 listopada do 5 grudnia 2022 r.  Akademia skierowana jest do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Problematyka organizowanych spotkań dotyczy przede wszystkim rodzin i dzieci. Poruszone zostaną między innymi takie zagadnienia jak: „Umysł i ciało w walce ze stresem”, „Sposoby rozładowywania stresu przy pomocy arteterapii”, „Wsparcie dla dzieci i młodzieży”. Ważnym problemem współczesnego świata są e-uzależnienia. Podczas zajęć można będzie dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić. Biorąc udział w zajęciach dowiemy się też czym jest stres oraz jak i gdzie szukać najlepszej metody relaksacji.

 Zajęcia poprowadzi psycholog – Natalia Rolirad. Zgłoszenia udziału w warsztatach można dokonać telefonicznie pod nr: 91 3846988 wew. 389, lub 503177895.

2694236624

karnickie.info