Zachęcamy do aktywnego udziału w wydarzeniach i zajęciach przygotowanych na nadchodzące ferie zimowe przez Gminny Klub Kultury. Od dziś trwają zapisy dzieci na bezpłatne wycieczki do Koszalina i Stargardu oraz pokaz iluzji.

Ferie zimowe rozpocznie wycieczka do stargardzkiego Centrum Nauki „FILARY”. Wyjazd 15 stycznia 2024 r. zaplanowany jest w godz. 10.00-11.00 (szczegółowy plan zostanie ogłoszony 12 stycznia br.). W programie znajdują się interaktywne wystawy oraz warsztaty druku 3D. Organizator zapewnia obiad (zupa pomidorowa, pierogi). Ilość miejsc: 45.

23 stycznia 2024 r. Gminny Klub Kultury zaprasza do Karnic na pokaz iluzji oraz magiczne warsztaty. W pokazie mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci. Na warsztaty obowiązują natomiast zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są w świetlicy w Karnicach przez instruktora Krzysztofa Kolanka.

24 stycznia  2024 r. odbędzie się wycieczka do parku trampolin „Play Park” w Koszalinie. Wyjazd zaplanowany jest w godz. 10.00-11.00 (szczegółowy plan odjazdów ogłoszony zostanie 20 stycznia br.). Posiłek w McDonald’s we własnym zakresie. Ilość miejsc: 45.

Zapisy na zaplanowane wycieczki przyjmują instruktorzy świetlic. Z powodu ograniczonej ilości miejsc dziecko może skorzystać tylko z jednego wyjazdu (do Stargardu lub Koszalina).

Udział we wszystkich atrakcjach sfinansowany jest z budżetu Gminy Karnice.

karnickie.info