W ramach realizacji projektu  „WskoczMY do gry” w Karnicach  powstanie plenerowa szachownica. Ponadto odbędą się także darmowe lekcje gry w szachy, na które trwają  już zapisy. W imieniu KGW Karnice i Gminnego Klubu Kultury zachęcamy do udziału.

Rozpoczął się kolejny projekt w ramach programu „Społecznik”realizowany  przez Koło Gospodyń Wiejskich Karnice oraz Gminny Klub Kultury w Karnicach. W jego ramach mieszkańcy Gminy Karnice będą mieli okazję kontynuować lub rozpocząć przygodę z szachami zapisując się do kółka szachowego. Oprócz cyklu lekcji nauki gry w szachy zbudowana zostanie duża, plenerowa szachownica oraz zakupione wielkogabarytowe figury szachowe. Z szachownicy plenerowej będą mogli korzystać wszyscy bez względu na wiek. Będzie to pierwsza plenerowa szachownica w naszej gminie, która bez wątpienia uatrakcyjni spędzanie czasu wolnego lokalnej społeczności.

Lekcje gry w szachy odbywać będą się w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach przy ul. Osiedlowej 18.

Harmonogram zajęć przedstawia się następująco:

5 lipca (piątek) godz. 17.30

12 lipca (piątek) godz. 17.30

19 lipca (piątek) godz. 17.30

26 lipca (piątek) godz. 17.30

Zapisy już trwają. Osoby chętne mogą zgłaszać się dzwoniąc pod numer: 606-969-815 lub w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach i świetlicach wiejskich. Projekt zakończony zostanie integracyjnym turniejem.

 

Zadanie dofinansowane ze środków programu Społecznik. Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Program Społecznik

#PomorzeZachodnie #ProgramSpołecznik #spolecznik #KARR

karnickie.info