Dwa razy z rzędu juniorzy Bizona Cerkwica mierzyli się z liderami swoich rozgrywek. Przed tygodniem pokonali Polonię Płoty. Tym razem musieli uznać wyższość Intermarche Regi Trzebiatów 1:5. Bramkę dla Bizona strzelił Grzegorz Hasik.

DSC_2601

Po wygranym meczu Bizona z Polonią Płoty, miejsce lidera w II klasie Juniorów gr.1 objęła Intermarche Rega Trzebiatów. Tak więc Juniorzy Bizona drugi raz z rzędu rozegrali mecz z liderem swojej grupy. W sobotę 27 kwietnia na boisku w Trzebiatowie Bizon Cerkwica rozegrał spotkanie z tamtejszą Regą. Początek spotkania to bardzo wyrównana gra obu zespołów. Pierwsze dwa trafienia były dziełem zespołu z Trzebiatowa. Najpierw w 32, a później w 38 minucie trzebiatowska drużyna objęła prowadzenie w meczu. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy nasza drużyna zdobyła bramkę kontaktową. Po składnej akcji oraz precyzyjnym podaniu Jakuba Kaczyńskiego, gola strzelił Grzegorz Hasik. Jak się okazało była to zarazem bramka honorowa. W drugiej części spotkania kontrolę nad meczem przejęła Rega. Mimo starań Bizona i prób stwarzania sytuacji bramkowych, strzelała już tylko drużyna z Trzebiatowa. Gospodarze nie zwalniali tempa i wykorzystywali swoje okazje. Ostatecznie nasi Juniorzy musieli uznać wyższość rywala. Mecz zakończył się wynikiem 5:1.

Intermarche Rega Trzebiatów – Bizon Cerkwica 5:1 (2:1)

Skład Bizona: Konrad Gałysa, Marcin Kaliszan, Dominik Chrobak, Kacper Panfil, Marcin Jasnowski, Jakub Kaczyński, Bartosz Dąbrowski (Miłosz Bloch), Kacper Jarosiński, Eryk Stawicki (Mariusz Dziapa), Grzegorz Hasik, Gracjan Perskiewicz (Gracjan Perskiewicz).