W piątkowy wieczór na stadionie w Cerkwicy odbyły się zajęcia zumby, poprowadzone przez trenerkę Sandrę Lewicką. Dynamiczne zajęcia dały możliwość uzyskania ogromnej dawki pozytywnej energii. Wodę i jabłka dla uczestniczek ufundował Marcin Niżniowski.

DSC_1058

W piątkowy wieczór w ramach „XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich” odbyły się zajęcia zumby, które poprowadziła trenerka Sandra Lewicka. Połączenie tańca i fitness, latynoskie rytmy oraz pozytywna energia zgromadziły na cerkwickim stadionie miłośniczki zumby z naszej gminy. Energetyzujące zajęcia na świeżym powietrzu były wspaniałym sposobem na oderwanie się od codziennych obowiązków i poprawę kondycji poprzez taniec. Chętnych na zumbowe szaleństwo nie brakowało. W zajęciach udział wzięły zarówno dzieci, młodzież, zumbowiczki na co dzień uczęszczające na zajęcia jak i panie, dla których była to pierwsza zumbowa przygoda. Prezentowane układy były proste, a zarazem efektowne. Każda z osób biorących udział w zabawie otrzymała ogromną dawkę pozytywnej energii.

W imieniu uczestniczek piątkowych zajęć składamy serdeczne podziękowania Pani Sandrze Lewickiej, która mimo bardzo napiętego grafiku znalazła czas, by spotkać się z mieszkankami Gminy Karnice, a Marcinowi Niżniowskiemu za ufundowanie wody i jabłek.

4587458211DSC_0577DSC_0644DSC_0748DSC_0869DSC_1192DSC_1158

karnickie.info