Tragiczny finał miała sąsiedzka sprzeczka w Skrobotowie. 63-letni mężczyzna ranił nożem 30-latka. Rannego przetransportowano do gryfickiego szpitala, gdzie poddany został operacji. Sprawca został zatrzymany. Sprawą zajmuje się prokuratura.

W sobotę 6 lipca około godziny 19:00 w jednym z bloków w miejscowości Skrobotowo doszło do ataku z użyciem ostrego narzędzia. Z relacji mieszkańców wynika, że tuż przed zdarzeniem na klatce schodowej wywiązała się ostra wymiana zdań między dwoma sąsiadami. Chwilę później 63-letni mężczyzna wyjął nóż myśliwski i zaatakował 30-letniego mieszkańca Skrobotowa. W wyniku poniesionych obrażeń poszkodowanego przetransportowano do gryfickiego szpitala, gdzie poddany został operacji. Nie jest tajemnicą, że 63-letni napastnik od dawna miał problemy z alkoholem i również w dniu ataku był pod jego wpływem. Tuż po zdarzeniu twierdził, że był to wypadek. Policjanci zabezpieczyli nóż, którym posługiwał się sprawca.
Mężczyzna został zatrzymany. Zastosowany został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Sprawą zajmuje się prokuratura.

karnickie.info