Pomagać można na wiele sposobów. Najważniejsza jest dobra wola. Ogromne serce wykazali uczestnicy charytatywnego maratonu „Kręcimy dla Roberta”. Szczególne wyrazy podziękowania należą się pomysłodawcy Szymonowi Rucie i Fitness Sferze za organizację wydarzenia.   

IMG_9266

Za nami już drugi charytatywny maraton pod nazwą „Kręcimy dla Roberta”. Robert Wierzbicki jest mieszkańcem Cerkwicy, który codziennie walczy o powrót do zdrowia. Nie jest to zadanie łatwe, ale Robert się nie poddaje. Oprócz leczenia farmakologicznego potrzebna jest również rehabilitacja. Ta niestety jest bardzo kosztowna. W pomoc Robertowi włączyli się również przyjaciele Roberta, do grona których możemy zaliczyć między innymi Anię, Hanię i Szymona. Pomysłodawcą maratonu jest Szymon Ruta, który oprócz samego pomysłu organizacji maratonu podarował również Robertowi karnet na korzystanie z siłowni klubu Fitness Sfera. Do tegorocznego spinningowego kręcenia włączyło się 38 osób, które okazały swoje wielkie serce i chęć pomocy drugiej osobie. Cały dochód, który został zebrany podczas piątkowego wieczoru zostanie przekazany na dalsze leczenie.

W imieniu Roberta bardzo serdecznie dziękujemy osobom które włączyły się  w pomoc, organizację oraz przygotowanie poczęstunku. Jest to dla niego bardzo duże zaskoczenie, że otaczają go tak wspaniali ludzie.

IMG_9243IMG_9291

karnickie.info