W Paprotnie szykuje się aktywny wieczór dla wsparcia szlachetnego celu. W piątek 3 stycznia o godz. 19.00 zajęcia zumby poprowadzi Sandra Lewicka. Cały dochód z imprezy przekazany zostanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny zabiegowej.  

4587458211

foto: instruktorka zumby Sandra Lewicka

Przed nami 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Orkiestra, gra nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie niosąc pomoc dla osób chorych i potrzebujących, w szczególności dla dzieci. Zebrane pieniądze trafiają do fundacji której celem jest ochrona zdrowia. W 2020 roku zbierane będą środki na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Mamy okazje przyłączyć się do pomocy, w piątek, 3 stycznia o godz. 19.00 w świetlicy wiejskiej w Paprotnie wspólnie zatańczymy dla WOŚP Jurka Owsiaka. Organizowane wydarzenie poprowadzi instruktorka zumby Sandra Lewicka, a cały zebrany dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do wspólnej zabawy, aktywny wieczór przyczyni się do wsparcia szczytnego celu!

karnickie.info