Dziś o godz. 16:15 Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz odwiedzi Gminę Karnice. Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Cerkwicy.

Już w niedzielę wybierzemy Prezydenta RP. W związku z tym kampania wyborcza wkroczyła na ostatnią prostą. Dziś o godz. 16:15  Marszałek Olgierd Geblewicz w towarzystwie przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej odwiedzi Gminę Karnice. Spotkanie odbędzie się na placu przy remizie OSP w Cerkwicy. Podczas swojej wizyty Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego będzie przekonywał mieszkańców do głosowania w II turze wyborów na Rafała Trzaskowskiego. Nasza Gmina jest  jedną z wielu na dzisiejszej trasie przejazdu Olgierda Geblewicza. Wyruszy on ze Szczecina, by kolejno odwiedzić: Police, Kamień Pomorski, Świerzno, Gryfice, Trzebiatów, Cerkwicę i Rewal. W pierwszej turze wyborów w naszej Gminie frekwencja wyniosła 56,96 %, a  najwięcej głosów zdobył Andrzej Duda.  Czy podczas swojej wizyty Marszałek Olgierd Geblewicz przekona niezdecydowanych wyborców i to Rafał Trzaskowski będzie zwycięzcą II tury wyborów?

karnickie.info