Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłosiła konkurs dla dzieci rolników w formie kursu e-learningowego pod nazwą „Bezpiecznie na wsi mamy – wypadkom zapobiegamy”. Do wygrania hulajnogi.

  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie ogłosiła konkurs w formie kursu e-learningowego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – wypadkom zapobiegamy” skierowany do dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS. Zadaniem konkursowym jest przesłanie na adres: KRUS al. Niepodległości 190  00-608 Warszawa lub e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem w tytule „Kurs e-learningowy dla dzieci”, certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu wraz z formularzem zgłoszeniowym do dnia 6.11.2022 r.

  Dla 50 laureatów konkursu przewidziano nagrody rzeczowe w postaci hulajnogi. Zasady przyznawania nagród oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Kasy pod linkiem: https://www.krus.gov.pl/artykul/rozwiaz-kurs-e-learningowy-i-wygraj-jedna-z-50-hulajnog-ufundowanych-przez-kase-rolniczego-ubezpiecz/ .

  Program w nowoczesnej formie przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia wypadkami w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

 Mając na uwadze szczytną ideę i ogólnokrajowy zasięg tego przedsięwzięcia, serdecznie zachęcamy uczniów z Gminy Karnice do udziału w konkursie.

Plakat kursu e-learning 2022-1

karnickie.info