Wystartował plebiscyt „Osobowość Roku 2022”. W tegorocznej edycji wśród nominowanych są osoby dobrze znane w naszej gminie. Możecie zagłosować na Jacka Kuczkowskiego i Krzysztofa Kolanka.

osobowość

  Osobowość Roku to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzą Głos Szczeciński i serwis www.gs24.pl, Głos Koszaliński i serwis www.gk24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl. Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa.

  W tegorocznej edycji plebiscytu „Osobowość Roku” możemy głosować:

- w kategorii Kultura na Dyrektora Gminnego Klubu Kultury w Karnicach Jacka Kuczkowskiego. Nominacja została przyznana za organizowanie wydarzeń dla mieszkańców i włączanie się w akcje charytatywne poprzez zorganizowanie charytatywnego kiermaszu stroików świątecznych na rzecz Krzysztofa Łazarskiego.

By oddać głos na Jacka Kuczkowskiego  należy kliknąć w link: https://gs24.pl/p/kandydat/jacek-kuczkowski%2C3310705/   lub wysłać sms o treści KSK.95 na numer 7303 ( koszt 3,69 zł z VAT).

- w kategorii Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna wśród osób nominowanych z Gminy Karnice jest sołtys Sołectwa Dreżewo Krzysztof Kolanek. Nominację przyznano za zaangażowanie w sprawy mieszkańców, włączanie się w akcje charytatywne i zorganizowanie koncertu charytatywnego dla K. Łazarskiego.

By zagłosować na Krzysztofa Kolanka należy wysłać sms o treści KSP.70 pod numer 7303 (3,69 zł z VAT) lub klikając w link: https://gs24.pl/p/kandydat/krzysztof-kolanek%2C3330003/  .

 Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie konkursu potrwa do 22 lutego 2023 r. do godz. 22:00:00. Awans do II etapu Konkursu Plebiscytowego – finału wojewódzkiego, w każdej kategorii uzyskuje jeden kandydat w każdym z powiatów i miast, który uzyska największą liczbę głosów.

  Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022. Statuetki i nagrody zostaną wręczone w kwietniu 2023 roku podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a w maju przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski.

karnickie.info