Koncerty, spektakle i kabarety- to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowała dla swoich gości w tym sezonie Wioska Artystyczna Janowo. W ramach otwarcia VII sezonu kulturalno-artystycznego w janowskim teatrze odbędzie się spektakl pt. „Apetyt na czereśnie” z udziałem Marii Niklińskiej i Rafała Olbrychskiego.

Jutro odbędzie się wielkie otwarcie Wioski Artystycznej Janowo. Już po raz siódmy 5 lipca mała miejscowość Janowo w Gminie Karnice zamieni się w kulturalno-artystyczne miejsce wypełnione muzyką i sztuką. Przez całe wakacje na mieszkańców i turystów czekać będzie moc atrakcji. Każdego dnia od godz. 12:00 w Galerii Sztuki będzie można odpocząć przy pysznej kawie i domowych wypiekach, a także odwiedzić janowski antykwariat i księgarnię. W tym roku repertuar jest bardzo bogaty w spektakle, koncerty i kabarety. Na scenie pojawią się m.in.   Marcin Januszkiewicz, Grażyna Łobaszewska, Adam Nowak, Piotr Bukartyk, Olga Bończyk, Artur Barciś, Maria Niklińska, Rafał Olbrychski, Lena Ledoff, Maurycy Polaski, Joanna Żółkowska, Kacper Kuszewski, Paulina Holtz, Skiba, Zbigniew Zamachowski, Beata Kawka, Mirosław Zbrojewicz, Edyta Jungowska, a także czołowi polscy improwizatorzy z Teatru Komedii Impro oraz Sceny Impro Teatru Nowego w Łodzi.

Działalność Wioski Artystycznej Janowo rozpocznie się już 5 lipca o godz. 20:15 spektaklem otwarcia pt. „Apetyt na czereśnie”. Będzie to słodko-gorzka uczta dla miłośników Agnieszki Osieckiej i wyjątkowa podróż przez świat miłosnych wzlotów i upadków. To opowieść o rozstaniu i próbie odnalezienia szczęścia na nowo, którą trzeba zobaczyć.

Bilety dostępne są na stronie: www.janowo.art

bilety24-apetyt

Lipcowy repertuar Wioski Artystycznej Janowo przedstawia się następująco:

449367778_870627255092998_6998149826357378010_n

Serdecznie zapraszamy!

karnickie.info