W Karnicach na orliku został rozegrany kolejny turniejów drużyn Orlik Młodszy Szczecin gr. 5. Zespół orlików Bizona Cerkwica wypadł bardzo dobrze w rywalizacji z kolegami z innych drużyn. Niezawodni rodzice młodych piłkarzy przygotowali znakomitą oprawę, dzięki której mimo chłodnej pogody, wszyscy mogli liczyć na ciepły poczęstunek.

DSC_9640

W niedzielę 14 kwietnia na karnickim orliku odbył się turniej piłki nożnej drużyn Orlik Młodszy Szczecin gr. 5. W rozgrywkach wzięło udział pięć zespołów: Bizon Cerkwica, Football Academy I Gryfice, Football Academy II Gryfice, Mewa Resko oraz Sparta Gryfice. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym 1×15 min. Turniej przebiegał w duchu sportowej rywalizacji, wspaniałej atmosferze i zgodnie z zasadami fair play. W pierwszym meczu Bizon musiał uznać wyższość rywala, lecz jak się okazało była to rozgrzewka i  kolejne spotkania były już tylko wygrane. Doskonałe występy naszych Orlików napawają dumą zarówno rodziców, trenera, jak i klub. Wysokie wygrane pokazują zaangażowanie w każdy rozegrany mecz. Najmłodsi piłkarze Bizona na boisku dawali z siebie wszystko, a kibice zagrzewali ich do walki głośnymi okrzykami. Na pochwałę zasługuje wspaniała organizacja turnieju. Mimo niesprzyjającej pogody każdy uczestnik miał możliwość ogrzać się przy gorącej herbacie oraz skosztować domowych wypieków, tostów i kiełbasek z grilla przygotowanych przez niezastąpionych rodziców małych piłkarzy.

Wyniki spotkań:

Bizon Cerkwica – Football Academy I Gryfice 1:3

Bizon Cerkwica – Football Academy II Gryfice 9:0

Bizon Cerkwica – Sparta Gryfice 5:1

Bizon Cerkwica – Mewa Resko 5:0

Skład drużyny Bizon Cerkwica: Daniel Pawlus, David Butiuc, Nikodem Pyter, Łukasz Łazarski, Julian Buława, Maciej Osmól, Filip Stawicki.

Zawody sędziował Mariusz Wlaźlak.

DSC_0021DSC_0222DSC_0069DSC_9547DSC_9576DSC_9681

karnickie.info