Na inaugurację rundy wiosennej juniorzy Bizona Cerkwica pokonali lidera rozgrywek Polonię Płoty 3:0. Dwie bramki strzelił Jakub Kaczyński. Na pochwałę zasługuje również bardzo dobra postawa bramkarza Konrada Gałysy.

DSC_0299

W wielkim stylu Juniorzy Bizona Cerkwica rozpoczęli rozgrywki rundy rewanżowej. Podopieczni Kamila Paska 14 kwietnia na własnym boisku podejmowali lidera II klasy Juniorów gr.1 Polonię Płoty. Mecze z liderem zawsze należą do trudnych. Od początku spotkania jednak to Bizon przejął kontrolę. Już w 3 minucie doskonałą dyspozycję cerkwickiego zespołu udokumentował Jakub Kaczyński, który posyłając piłkę tuż przy słupku pokonał bramkarza Polonii i otworzył wynik tego spotkania. W kolejnych minutach meczu Bizon nadal prezentował mądrą i dokładną grę. Dobra gra w ofensywie w 15 minucie pozwoliła ponownie zdobyć bramkę Jakubowi Kaczyńskiemu, który pewnym strzałem zza szesnastki  z tzw. woleja umieścił piłkę w bramce gości. Widać było ogromne zaangażowanie Juniorów Bizona w to spotkanie, a doskonałe interwencje bramkarza Konrada Gałysy pozwoliły utrzymać prowadzenie do przerwy. Na początku drugiej części spotkania widać było starania Polonii o zdobycie bramki kontaktowej. Mimo budowania sytuacji płotowska Polonia nie potrafiła poradzić sobie z wykończeniem akcji, a oddawane strzały pewnie bronił bramkarz Bizona. W 59 minucie po faulu na naszym zawodniku sędzia podyktował rzut wolny. Dogodna sytuacja i  zamieszanie w polu bramkowym gości zakończyło się bramką samobójczą dla Polonii i podwyższeniem prowadzenia przez Bizona. Do końca spotkania, mimo momentami groźnych ataków gości, nasza drużyna kontrolowała grę i utrzymała prowadzenie. Na inaugurację rundy wiosennej Bizon Cerkwica pokonał Polonię Płoty 3:0. Zdobyte punkty bardzo cieszą i trzeba przyznać, że było to bardzo widowiskowe spotkanie, które oglądało się z przyjemnością.

Bizon Cerkwica – Polonia Płoty 3:0

DSC_0354DSC_0357DSC_0459DSC_0463DSC_0640DSC_0674DSC_0739DSC_0789DSC_0802DSC_0905DSC_1001

karnickie.info